Благодійна колаборація "Сміливі Сяяти" Турбота х Svitlo

Благодійна колаборація "Сміливі Сяяти" Турбота х Svitlo

Повернути сяйво життя військовим: запуск благодійної серії свічок “Сміливі сяяти”

Українські бізнеси продовжують об'єднуватись задля спільної перемоги. Комунікаційна агенція Svitlo та майстерня Турботв створили лімітовану серію свічок “Сміливі сяяти” до Дня Незалежності України. 100% прибутку бізнеси перерахують на реабілітацію військових до благодійного фонду “Інші”.

 

 

“Нині кожен українець виробив звичку донатити. Це чудово, адже так ми підтримуємо військових у нелегкій боротьбі з агресором. Мені як засновниці комунікаційної агенції від початку повномасштабного вторгнення хотілося примножити допомогу на потреби ЗСУ та створити продукт, який подарує цивільним позитивні емоції, а військовим – фізичне та психологічне відновлення”, – коментує засновниця Svitlo Поліна Ковальова  

 

Ідея створити благодійну серію свічок у власників бізнесу з’явилась під час масованих обстрілів України та блекаутів. Тоді міста були занурені у пітьму, однак за темрявою у вікнах будівель завжди горіло світло надії. 

 

Серія свічок “Сміливі сяяти” – це уособлення кожного українця, який, попри всі труднощі життя під час повномасштабної війни, продовжує вірити у краще. Свічки поєднують три аромати – цукор, ваніль та кава з молоком. 

Аромат, який присутній особливо в рутинні у військовий час і ніби маніфест рухатися далі. Люди підвішують каву військовим; п'ють каву після складних і голосних ночей, коли не виспалися; ритуал, який дозволяє відволіктися на 5 хв від новин і відновитися”, – додає співзасновник Турботи Назарій Панькевич.


Колекція матиме ліміт – 80 свічок. 100% від продажів бізнеси спрямують на реабілітацію військових до благодійного фонду “Інші”. Долучитись до відновлення захисників та придбати свічку можна на сайті бренду, у соціальних мережах та в офлайн-шоурумах: Всі.Свої, OctoTower, Комірка, Котилася Торба (Житомир), Emoji (Львів), Theroom Showroom (Миколаїв), Trickyfox (Харків).Назад до блогу